لژیون گردی؛ سی دی الکل
چهارشنبه 29 آبان 1398 ساعت 06:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مسئول وبلاگ: همسفر منصوره | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله

مشارکت تعدادی از رهجوهای لژیون چهارم در رابطه با سی دی الکلشراب انسان های شرور را از وجود خود، شیطانی می ساخت که به خود و دیگران آسیب جسمی وارد می آوردند، به همین خاطر به آن توجه بیشتری شد. اما در مورد تریاک آن مسائلی را که گفتیم ایجاد نمی نمود، در نتیجه توجه خاصی به آن نشد. اما آیه ای که خمر را بیان میکند، کل افیون های موجود در حال و جاری را بیان میکند. در ابتدای قبول ایمان، برای شراب خواران مست، بسیار سخت بود. به همین جهت فقط در مورد مضرات آن سخن گفته میشد، که مردان خدا و زنان با ایمان، از خوردن شراب سودی نمی جویند و مطابق شأن آنها نیست. آنان که سخت به آن کار و عمل مشغول بودند و حاضر به استفاده نکردن نبودند، در خفا به آن عمل مبادرت داشتند. اما به علت بها ندادن به این موضوع و به سبب برخوردهای ناهنجار، برای آنان دستور آمد که نخوردن آن را حکایت نمود. برای آنکه کلام الهی بود از خوردن شراب خود داری نمودند. اما آنانکه شهر وجودی خودشان را بیشتر ویران نمودند، عده ای سخت بیمار شدند و جهان راترک کردندو عده ای دیگر مدت ها اخلاق و رفتارشان در مکان های عام، چون چندان قابل تحمل نبود، زود خسته و محل را ترک میکردند. اما کم کم به خود آمدند و اصلاح شدند ...

همسفر افسانه:
در این سی دی جناب مهندس می فرماید؛ اگر خوردن شراب را درکتاب آسمانی منع کرده، سریع شروع میکنیم به جنگیدن. خاصیت انسان همیشه اینگونه بوده که دنبال مقصر بگردد و تقصیرها را گردن او بیندازد. ولی اگر دقت کنیم میبینیم ریشه و منشا اصلی خود ماهستیم. مانند پدری که تمام اموالش را به نام فرزندبزرگتر میکند و بعد از مرگش آن فرزند همه را برای خود برمیدارد و به دیگر اعضای خانواده اش چیزی نمیدهد. یا اگر مواد مخدر نبود، من هرگز معتاد نمیشدم. این دید کاملا غلط است خیلی چیز ها وجود دارند و لازمه زندگی و ادامه حیات هستند و کاربردهای فراوانی دارند. مانند؛ چاقو، الکل، تریاک. ما نباید صورت مساله را پاک کنیم، نباید بگوییم اگر چاقو نبود من چاقو کشی نمیکردم. اینجا تقصیر فاعل است نه چاقو. خداوند به انسان قدرت انتخاب داده است که راه کج را انتخاب کنیم یا راه راست را. دستوری که درباره افیون آمد این بود که؛ هم مزایایی دارد، هم مضراتی چون مضرات آن بیشتر است از آن اجتناب و دوری کنید. ادیان میگویند انسان نباید از مشروبات الکلی استفاده کند چون، انسان را از خود بیخود میکند، دست به یکسری از جنایت ها و ناهنجاری ها میزند. به این دلیل خوردن آن را منع کردند. درکنگره هم خوردن شراب را اول ضد ارزشی و سپس آن را ممنوع کردند. چون پاکی را صفر میکند. جناب مهندس دوست دارند، همیشه اعضای کنگره سالم و سلامت باشند و کسانی که به آن فهم و شعور و آگاهی رسیدند مصرف نکردند.

همسفر مریم:
مردان خدا و زنان خدا از خوردن شراب سودی نمی برند و مطابق شأن آنها نیست. مضرات شراب بسیار گفته شده که 20 درصد باعث کاهش عمر میشود. کبد را نابود میکند، کبد برای بدن بسیار ضروری است. تمام سموم بدن باید در کبد جمع شوند که مثل پالایشگاه عمل میکند. در کتاب آسمانی ما خوردن شراب را منع کرده و ما شروع میکنیم به جنگیدن با آن. خاصیت انسان این است دنبال مقصر می گردد. خوردن شراب را هم گردن دیگران می اندازیم، ریشه قضیه زیر سر خودمان است که نباید بخوریم. مثل معتادان که می گویند؛ اگر مواد مخدر در دسترس نبود ما معتاد نمیشدیم. این دید غلط است. خیلی چیزها وجود دارند و لازمه زندگی است، مثل الکل. الکل یکی از بارزترین ویژگی مهم زندگی و حیات است. نبود آن ادامه حیات را غیر ممکن میسازد. در تولیدات و مسائل طبی الکل کاربرد زیادی دارد. شیطان وجود دارد و ما را دچار اشتباه و مشکل میسازد، ما نباید بگوییم چون شیطان است من خطا و اشتباه میکنم. اگر نیروهای منفی نباشد اصلا حیات امکان پذیر نیست. خداوند به انسان قدرت انتخاب داده است، که راه روشنایی ها را انتخاب کند یا راه تاریکی ها را. درقرآن آمده است: کسی که ایمان دارد نباید شراب بخورد، افراد کنگره مشروب نمی خورند چون به آن آگاهی و درک رسیده اند.

همسفر مژگان:
امروز مضرات استفاده از الکل بسیار مشخص شده است. مرگ و میر در اثر استفاده از مشروبات الکلی در آمریکا جان بسیاری از افراد را می گیرد، به طور کلی الکل معمولا بیست درصد از عمر را کاهش میدهد. اثرات آن بروز بیماری های کبدی، نابودی کبد و در نهایت مرگ میباشد. کبد مانند پالایشگاه عمل میکند، تمام سموم بدن را گرفته و دفع میکند. آنچه که روی افکار اندیشه انسان پرده، حجاب، پوشش میکشد خمر گفته میشود. الکل، مواد مخدر، مواد روان گردان، حتی افکار منفی شامل خمر میشوند. نکته مهم این است کلام الله برای یک مقطع خاص نیامده مربوط به تمام دوران ها است.

همسفر راحیل:
خوردن الکل بیست درصد عمر راکوتاه میکند. باعث بیماری های کبدی میشود. کلیه سموم بدن در کبد جمع میشود، کبد مثل یک قبرستان است و کارهای مهم را انجام میدهد. الکل یکی از مسائل مهم زندگی است و اگر نباشد ادامه حیات با مشکل برمیخورد. تریاک خیلی مزایا دارد، پرفروش ترین داروهای جهان دارای کدئین است. بعضی ها میگویند اگر شیطان خلق نمیشد ما گناه نمیکردیم. شیطان نیروی مکمل است و حیات بدون نیروهای مکمل امکان پذیر نیست. در قرآن در مورد خمر گفته شده است که برای مردم مزایایی دارد ولی ضرر هایش بیشتر است. از آن دوری کنید که عملی شیطانی است. ما در درمان اعتیاد با فرد کاری نداریم، با سلول ها و ناقل های عصبی مغز سرو کار داریم و آنرا درمان میکنیم. اگر میخواهیم پایه های کنگره استوار باشد باید در همه کارها عدالت، عمل سالم، معرفت سرلوحه کارمان باشد. انسان باید از نظر تفکر، به جایی برسد که هیچ حدو مرزی و دیواری وجود نداشته باشد. آیه ای که خمر را مطرح میکند، کل افیون های موجود در حال و جاری را بیان میکند. خمر در لغت به معنی پرده و حجاب و پوشش استو هر چیزی که روی عقل و افکار انسان پرده میکشد خمر میباشد. افکار منفی هم یک خمر است.

همسفر ناهید:
الکل یکی از ویژگی های مهم و بارز حیات است که ما برای ادامه حیات به آن نیازمندیم و در نبود آن دچار مشکل میشویم. در تولید کارخانجات، ساخت ادکلن، ضد عفونی کردن، مسائل طبی، از الکل استفاده میکنیم وجودش بسیار مهم و ضروری است. ولی خوردن الکل به دلیل مضرات آن، باعث میشود عمر انسان حدود بیست در صد کاهش یابد. کبد عضو مهمی از بدن است چون پالایشگاه بدن است، تمام سموم را جذب و دفع میکند. خوردن الکل کبد را نابود میکند کسی که الکل مصرف میکند در انتها سیروز کبدی میگیرد. الکل هم مضراتی دارد هم مزایایی. ولی باید از خوردن آن اجتناب کنیم. مشروبات الکلی ضد ارزشی هستند و برای افراد با ایمان چون مطابق شأن آنها نیست خود داری میکنند.

تایپ: همسفر افسانه لژیون پنجم

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: لژیون گردی،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
بهروز عبدی پنجشنبه 30 آبان 1398 11:16 ق.ظ
خدا قوت به تمام همسفران
مسافرجمشیدلژیون ۱۲ چهارشنبه 29 آبان 1398 11:35 ب.ظ
باسلام ضمن عرض دورودوسپاس وخداقوت وخسته نباشیدخدمت همسفران محترم سرکارخانم افسانه وسرکارخانم مریم وسرکارخانم مژگان وسرکارخانم راحیل وسرکارخانم ناهیدوآرزوی توفیق روزافزون برای همگی شما
همسفرمنصوره چهارشنبه 29 آبان 1398 06:06 ب.ظ
عرض خداقوت خدمت خانم افسانه عزیز
همسفر آزاده چهارشنبه 29 آبان 1398 05:36 ب.ظ
خداقوت به همه همسفران عالی بود.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic